img
Problem osób uzależnionych od narkotyków jest niestety w Polsce dość poważny i przykre doświadczenia narkomanów nie są niestety z reguły brane pod uwagę przez kolejnych ciekawskich, którzy „chcą tylko spróbować”. Niestety, jak pokazują obserwacje, już jednokrotne zażycie niektórych z narkotyków, grozi popadnięciem w nałóg. MONAR oferuje pomoc ludziom w każdym wieku z różnym stażem zażywania.

Do poradni można przyjść bez jakichkolwiek skierowań, czy formalności i zasięgnąć bezpłatnej porady, uzyskać pomoc lekarza lub psychologa, lub zostać skierowanym do odpowiedniego ośrodka. Do dyspozycji osób uzależnionych pozostają programy edukacyjne, terapie zarówno indywidualne, jak i grupowe, zabiegi detoksykacji, a nawet porady prawników, czy pracowników socjalnych. Na terenie naszego kraju działa ponad 30 ośrodków rehabilitacyjnych.

Transport na Kretę
http://www.transportgrecja.pl
Profesjonalny spedytor.
Przewóz towarów z zagranicy.

W każdym prowadzony jest inny program autorski, lecz jest on zawsze oparty na wspólnej metodzie wypracowanej przez cały MONAR. Wizyta w ośrodku może trwać od 6 miesięcy do nawet dwóch lat. Pobyt jest oczywiście kwestią dobrowolną, choć część z osób uzależnionych zobowiązana jest do niego poprzez np. nakaz sądowy. Organizacja prowadzi również programy związane z redukcją szkód, mające na celu poprawę zdrowia narkomanów, ograniczenie rozprzestrzenienia się wirusa HIV, czy innych chorób zakaźnych oraz obniżenie wskaźnika kryminalizacji.

Wypadki w gospodarstwie rolnym Poznań
avatar-sa.pl
Pomożemy Ci z odszkodowaniem.
Zadzwoń do nas.

6 komentarzy to “Leczenie osób uzależnionych od narkotyków”

 • CrazyDrag says:

  Najgorzej jest jak osoby nie chcą żadnej pomocy 🙂 Wtedy tacy ludzie maja niebo na ziemi 😛

 • Darkness says:

  Niebo może i mają, ale za to czeka ich piekło.

  Miała kolegę, który nie chciał żadnej pomocy i teraz leży na cmentarzu.

 • Pawkus says:

  hmm…

  Jak jestem uzależniony o maryśki . Powinienem się leczyć od uzależnienia ? 🙂 Ale ja nie chcę!!

 • Pytanko says:

  Jak nie chcesz, to po co zadajesz idiotyczne pytania. Co do samego artykułu, to muszę się przyczepić do zbyt małej ilości wiedzy odnośnie samej pomocy od wewnątrz stowarzyszeń MONARU. Tak poza tym artykuł daje radę 😛

 • Pawkus says:

  Zadaje takie pytania bo lubię. Tak samo jak jarać maryskę. Nic Ci do tego!

  30 ośrodków to tyle co nic. Lepiej nasze pieniądze, które idą w takie ośrodki wydać na przekupienie celników z Holandii 🙂

  Tak na serio, to zaczyna się od Maryśki, a kończy na narkotykach twardych. Trzeba po prostu mieć świeży umysł i nie popaś w całkowite uzależnienie.

 • ŻalMiWas says:

  Naprawdę mi jest żal co niektórych osób np. Pawkus.

  Chłopie Ty powinieneś się leczyć na głowę, a nie od uzależnienia. Podchodzisz do tematu zbyt lekceważąco. Ochłoń trochę młody człowieku, bo zgaduję, że nie masz więcej jak 25 lat.

  Nara! Tyle w temacie. Znikam na naleśniki 🙂

Partnerzy:
Oferujemy noclegi w Łomiankach, zajrzyj na naszą stronę PokojewLomiankach.pl i wynajmij dla siebie pokój.
Oferujemy wiaty rowerowe, stojaki, barierki drogowe.
Zapraszamy na www.Pro-City.pl.
Nasza oferta to produkty francuskiej marki PROCITY.
Archiwa